pro průmysl i sport

Ocelové montované haly

Ocelové montované haly od Benaly

Hledáte bytelnou halu pro průmyslové využití nebo vyřešení skladovacích potřeb? Ocelovou montovanou halu od Benaly pro vás máme v levných typových variantách nebo naprojektujeme a postavíme halu přesně na míru vašim požadavkům.


NAŠE OCELOVÉ MONTOVANÉ HALY SPLNÍ TY NEJPŘÍSNĚJŠÍ POŽADAVKY

Obnáší vaše výroba nebo skladovací byznys specifické požadavky na objekt, ve kterém je umístěna? Naše haly splní i ty nejpřísnější požadavky, od požární odolnosti po náročný design.

s benaly najdete řešení

s poctivou kvalitou
v rekordním čase

Zákazník je pán a u nás si vybere vždy. Sháníte levnější řešení, jsou pro vás finance jednoduše prioritou? Pak se podívejte na levné typové plachtové haly z naší nabídky. Máte vlastní vizi a chcete originální řešení? Sestavíme ho pro vás na míru. Plachtová hala přesně podle vašich představ? Není problém.

VYBERTE SI DRUH POVRCHOVÉ ÚPRAVY OCELOVÉ KONSTRUKCE

Preferovali byste spíš barvu nebo povrchovou úpravu žárovým zinkem? U nás máte na výběr.

ZATEPLENÍ HAL? NENÍ PROBLÉM

V Benaly zákazníkům nabízíme jak stavby nezateplených, tak profesionálně zateplených objektů. Záleží jenom na vašich požadavcích a přání.

ŠIROKÁ NABÍDKA PŘÍSLUŠENSTVÍ VÁS DOSTANE

Vratové a dveřní systémy, okna, ventilace, elektroinstalace, vytápění. Co vás ještě napadá? Zavolejte nám nebo napište a my vás seznámíme s kompletní nabídkou příslušenství našich ocelových hal.

Přidejte se do skupiny více než

350 spokojených
zákazníků Benaly

Přidejte se do skupiny více než 350 spokojených zákazníků Benaly. To je 350 plachtových, ocelových a speciálních hal rozsetých po celém světě. Rychle a kvalitně vybudované víceúčelové haly. Přidanou hodnotu, jakou s našimi cenami nabízíme, nikde jinde nenajdete.

nezávazná poptávka

Reference

Ozveme se vám

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Máte zájem? Zkuste nezávaznou poptávku

Vypočítáme vám nezávazně kalkulaci na vámi vybranou montovanou halu.

Poptávka
Logo Siements
Logo Kofola
Logo Strabag
Logo TimeAir