pro průmysl i sport

Plachtové haly

Plachtové haly od Benaly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro vás může stát už za 10 dní.

Jsme evropská špička na poli nejnovějších konstrukčních systémů a výrazně tak šetříme vaše náklady na investici i další údržbu.

NAŠE PLACHTOVÉ HALY, VAŠE INVESTICE S RYCHLOU NÁVRATNOSTÍ

Požadujete rychlou návratnost investice? Získejte významnou ekonomickou výhodu v podobě rychlých odpisů investice do plachtové haly od Benaly. Odpis na pouhých 5 let, není to paráda?

s benaly najdete řešení

s poctivou kvalitou
v rekordním čase

Zákazník je pán a u nás si vybere vždy. Sháníte levnější řešení, jsou pro vás finance jednoduše prioritou? Pak se podívejte na levné typové plachtové haly z naší nabídky. Máte vlastní vizi a chcete originální řešení? Sestavíme ho pro vás na míru. Plachtová hala přesně podle vašich představ? Není problém.

POTŘEBUJETE RYCHLE STŘECHU NAD HLAVOU

V podnikání a životě občas přijdou situace, kdy okamžitě musíte dostat něco cenného pod střechu. A to hned. Ať už jde o napaletované zboží nebo váš milovaný tenisový kurt.

Zastřešení nebo neodkladnou potřebu skladování vyřešte s Benaly. Plachtovou halu postavíme nejdéle do 6 týdnů – a to platí pro typovou halu o rozloze 1000 m2. Naše menší typová hala s 500 m2 pro vás bude stát do 1 měsíce.

SPORTUJTE CELOROČNĚ POD STŘECHOU

Majitelé tenisových kurtů si oblíbili naše plachtové haly. Benaly přináší levné a přitom perfektni řešení pro celoroční krytá sportoviště. Hlavně už žádné další mače přerušené deštěm. Nejsme na Wimbledonu.

VAŠE KONKURENČNÍ VÝHODA

Plachtové haly od Benaly nabízí neskutečný poměr výše investice k získané přidané hodnotě. Vyfoukněte konkurenci vítr z plachet díky nízké investici s rychlou návratností do měsíce od teď. Jasná volba nejen pro logistické firmy.

Přidejte se do skupiny více než

350 spokojených
zákazníků Benaly

Přidejte se do skupiny více než 350 spokojených zákazníků Benaly. To je 350 plachtových, ocelových a speciálních hal rozsetých po celém světě. Rychle a kvalitně vybudované víceúčelové haly. Přidanou hodnotu, jakou s našimi cenami nabízíme, nikde jinde nenajdete.

nezávazná poptávka

Reference

Ozveme se vám

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Máte zájem? Zkuste nezávaznou poptávku

Vypočítáme vám nezávazně kalkulaci na vámi vybranou montovanou halu.

Poptávka
Logo Siements
Logo Kofola
Logo Strabag
Logo TimeAir