O nás

Specialisté na haly

Jsme česká firma Benaly a s týmem zkušených profesionálů stavíme haly spokojeným zákazníkům po celé Evropě se zkušenostmi již od roku 1993. Specializujeme se na dodání a montáž univerzálních halových objektů se širokým spektrem využití, expresní dobou montáže, ekonomickými a rychlými základy, variabilitou, mobilitou a dlouhou životností i zárukou. Potřebujete halu pro logistiku, skladování, sport, průmyslovou nebo zemědělskou výrobu? Nabízíme vám generální dodávku na klíč – od projektu po předání stavby. Pěkně se posaďte, nohy na stůl a vaše vysněná hala bude na světě co nevidět. Naše zkušenosti, know-how a zručnost jsou tu pro vás.

Nabízíme dodávky malých a středních staveb do 100 milionů Kč. Klademe důraz na vlastní vývoj, který nás drží v evropské špičce konstrukčních řešení i vždy o krok napřed před konkurencí. Na dodávkách našich ekonomicky výhodných hal vysoké kvality spolupracujeme s renomovanými konstrukčními a statickými kancelářemi a se stavebními partnery ocelových stavebních systémů. 

Vyberte si typovou halu nebo si nechte postavit halu na míru odpovídající přesně vašim požadavkům a potřebám. Našim zákazníkům dodáváme řadu ocelových, plachtových i speciálních hal nejrůžnějších designů a typů opláštění, přístřešky, nejrůznější atypická zastřešení a samozřejmě také rekonstrukce halových objektů všech typů.

„Věříme, že vám máme co nabídnout a těšíme se na spolupráci s vámi.“

Kolektiv firmy
Kolektiv firmy
Logo Siements
Logo Kofola
Logo Strabag
Logo TimeAir