pro průmysl i sport

Speciální haly

Speciální haly od Benaly

Stavby naprojektované a postavené na míru potřebám a požadavkům vašeho byznysu nebo zábavy. Víte dobře, jak padne sako ušité od krejčího na zakázku. Přesně tak chceme, aby vašemu byznysu seděla hala od Benaly.

Nudí vás krabice?

Dokážeme stavět atypické konstrukce odrážející specifika prostředí, v němž jsou zasazeny – jako třeba vyšší nadmořskou výšku – nebo mají nezvyklé rozměry – na příklad šířku až 100m.

s benaly najdete řešení

s poctivou kvalitou
v rekordním čase

Zákazník je pán a u nás si vybere vždy. Sháníte levnější řešení, jsou pro vás finance jednoduše prioritou? Pak se podívejte na levné typové plachtové haly z naší nabídky. Máte vlastní vizi a chcete originální řešení? Sestavíme ho pro vás na míru. Plachtová hala přesně podle vašich představ? Není problém.

Inovativní konstrukce

V Benaly zúročujeme léta zkušeností našeho týmu se stavbou hal v rámci vlastního výzkumu a vývoje. Můžeme vám proto nabídnout inovativní příhradové konstrukce s příhradovými vazníky uloženými na sloupech na kyvných stojnách. Naprostá špička v oboru.

Přidejte se do skupiny více než

350 spokojených
zákazníků Benaly

Přidejte se do skupiny více než 350 spokojených zákazníků Benaly. To je 350 plachtových, ocelových a speciálních hal rozsetých po celém světě. Rychle a kvalitně vybudované víceúčelové haly. Přidanou hodnotu, jakou s našimi cenami nabízíme, nikde jinde nenajdete.

nezávazná poptávka

Reference

Ozveme se vám

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Plachtové haly

Plachtové haly

Potřebujete střechu nad hlavou pro jednoduchou výrobu, sklad, výstavní pavilon, tenisový kurt nebo vaši soukromou cessnu? Lehká montovaná hala pro…

Máte zájem? Zkuste nezávaznou poptávku

Vypočítáme vám nezávazně kalkulaci na vámi vybranou montovanou halu.

Poptávka
Logo Siements
Logo Kofola
Logo Strabag
Logo TimeAir