Služby

Financování montovaných hal

Vyřešte vaši momentální potřebu pořízení montované haly elegantně, rychle a ekonomicky s pomocí Benaly. Poskytneme vám poradenství pro vhodné nastavení vašeho projektu a dokážeme vám zajistit různé možnosti financování ať v podobě dotace nebo úvěru.


Pronájem hal

Ušetřete zásadní prostředky na investici do stavby nové haly a použijte je raději na rozvoj vašeho podnikání. Postavíme a pronajmeme vám standardizovanou halu a vy se můžete vrhnout do jejího užívání bez nutnosti počáteční investice. Tato skvělá nabídka má jenom dvě základní podmínky: hala musí mít minimálně 500m2 a vy si ji pronajmete přinejmenším na 5 let.

Poradenství

Přijďte za námi s vaším podnikatelským záměrem a my vám poradíme, jaké řešení pro vás bude účelné a nákladově efektivní. Díky naším novým rámovým konstrukcím dokážeme maximalizovat využitelný prostor v hale a umíme si poradit I s vysoce specifickými požadavky našich zákazníků. Nezávazně se na nás obraťte a sami se přesvědčte o naší schopnosti podpořit vaši podnikatelskou vizi. Profesionálně, odpovědně a nápaditě.

Financování

Už jste si určitě všimli, že se vám to snažíme maximálně zjednodušit. Kromě možnosti pronajmout si halu a zcela tak vynechat nutnost počáteční investice vám samozřejmě umožníme pořídit si halu od Benaly na splátky. Chcete využít dotace EU na úhradu investice do nové haly? Jsme připraveni zjistit pro vás aktuální dotační příležitosti v daném regionu a pomoci vám i se získáním dotace.

Logo Siements
Logo Kofola
Logo Strabag
Logo TimeAir